Tvarumas -

Mūsų filosofija. Mūsų pažadas.

Tvarumas -

Mūsų filosofija. Mūsų pažadas.

Tvarumas įmonių socialinės atsakomybės (ĮSA) prasme mūsų laikais yra nepaprastai svarbus. „FIXIT GRUPPE“ yra pasirengusi spręsti šį esminį iššūkį ir prisiimti socialinę atsakomybę. Savo atitinkamas strategijas ir veiksmus deriname su prekių ženklų „FIXIT“, „GREUTOL“, „HASIT“, „KREISEL“ ir „RÖFIX“ valdytojomis. Tai darydami orientuojamės į Jungtinių Tautų „Pasaulinio susitarimo“ gaires ir jo 10 pagrindinių principų bei elgiamės pagal visame pasaulyje pripažįstamus etinius, socialinius ir valdymo kriterijus.

Tvarumas FIXIT GRUPPE

AdobeStock_270380769.jpeg

Dėmesio centre - Tvarumas

Įmonių socialinė atsakomybė

FIXIT GRUPPE aktyviai įsipareigoja imtis ekonomiškai protingų ir tvarių veiksmų.

20220221_Nachhaltigkeit_Kreis_Blatt_Welt.png

ESG-Kriterijai

Mūsų veiksmų planas

FIXIT GRUPPE vadovaujasi etiniais, socialiniais ir valdymo (ESV) kriterijais kaip įrankiais savo veiklai tvarumo srityje kontroliuoti ir stebėti.

180814_FIXIT_ROEFIX_148_by_Weissengruber_Partner.tif

Draugiški klimatui

Mūsų tikslai

FIXIT GRUPPE koncernas jau turi neigiamą šiltnamio efektą sukeliančių dujų balansą, todėl yra draugiškas klimatui. Įgyvendinami konkretūs tikslai siekiant toliau tobulinti ir didinti tvarumą.

Mūsų įmonės, kaip pirmaujančios statybinių medžiagų kūrėjos ir gamintojos Europoje, siūlomos naujoviškos fasadų ir šiltinimo sistemos jau veiksmingai prisideda prie išmetamo anglies dioksido (CO2) mažinimo. Ateityje ir toliau plėsime šį potencialą bei kursime individualizuotus sprendimus, pritaikytus besikeičiančiai paklausai. Šių tikslų padės siekti visos įmonės mastu įgyvendinta skaitmenizacija ir naujų technologijų naudojimas.
Hanswilli Jenke, CEO FIXIT GRUPPE
190514_RÖFIX_001_by_Weissengruber_Partner-Bearbeitet.tif

Iššūkiai

Išorinis aplinkos poveikis

FIXIT GRUPPE suderina savo tvarumo strategiją taip, kad išorinės įtakos, tokias kaip klimato kaita ir tvarumas, būtų sprendžiamos kiek įmanoma konstruktyviau.

20200404_fe_praezisionsarbeit_0172_image_DÄMMUNG_quer_fixitgruppe.jpg

Mūsų misija

Šilumos izoliacija yra ateitis!

FIXIT GRUPPE produktai turi didelę socialinę vertę tvarumo srityje. Šilumos izoliacija yra raktas į šiltnamio efektą sukeliančių dujų mažinimą pastatų gyvavimo ciklo metu.

> 90%
šiltnamio efektą sukeliančių išmetamųjų dujų kiekio optimizavimas pakuotės medžiagose

> 30%
tyrimų ir plėtros investicijų į ypač tvarius produktus
Steinbruch Ennetmoos_05_10.tif

Ataskaita

Tvarumo projektai Europoje

Nesvarbu, ar tai būtų nuotolinis darbas, ar elektroninis mobilumas, ar saulės energetika – FIXIT GRUPPE įmonės jau pradėjo daugybę projektų siekdamos optimizuoti tvarumo tikslus.

Dubingiai

Mūsų planai

Tvarumo projektai Lietuvoje

Savo veikloje siekiame būti draugiški aplinkai. Susipažinkite su mūsų tvarumo projektais Lietuvoje.

Sertifikatai ir narystės

natureplus_logo_claim-eng_4c_20180822-FINAL.jpg
Logo ECO.jpg
Insitut-Bauen-und-Umwelt_EPD_BV_RGB.jpg
Certiquality_Italia_logo_nicht-Original.png
800px-Blauer-Engel-Logo.png
BME-Logo.png

Ekologiška ir sveika gyve

naturaplus

Produktai statyboms

Iki šiol „natureplus“ kokybės ženklas buvo suteiktas daugiau nei 600 statybos produktų Europoje ir yra pripažintas visoje Europoje statybos profesionalų, vartotojų ir aplinkosaugos organizacijų.

Planuokite tvariai

Ecobau

Statybinės medžiagos

Tvarus planavimas ir statyba, naujų standartų nustatymas – štai ką reiškia Ecobau. Asociacija jau daugiau nei 20 metų sertifikuoja statybines medžiagas.

Statybų informacine sist.

IBU Institut statyba ir aplinka

EPD deklaracija

IBU yra iniciatyva, skirta statybų pramonės tvarumo koncepcijai. Ji yra laikoma pirmaujančia statybos produktų organizacija Europoje pagal Europos Paskelbtus standartus EN 15804.

Qualifizierung

Certiquality

Zertifizierung

Certiquality gilt seit über 30 Jahren als anerkannte Institution, die u.a. Unternehmensmanagementsystemen für Qualität, Umwelt und Sicherheit zertifiziert.

Unabhängig & glaubwürdig

Blauer Engel

Umweltzeichen

Der Blaue Engel ist seit über 40 Jahren das Umweltzeichen der Bundesregierung. Unabhängig und glaubwürdig setzt er anspruchvolle Maßstäbe für umweltfreundliche Produkte und Dienstleistungen.

Compliance-Initiative

BME Verband

Fachverband

Der BME gilt als größter Fachverband für Einkäufer, Supply Chain Manager. Logistiker. Mit der BME-Compliance-Initiative wurde ein internationaler und branchenübergreifender Mindeststandard geschaffen.

Langjährige Mitarbeiterin am Telefon

Tvarumo valdymas

Kontaktai

Susisiekite su mumis! Ką galime patobulinti? Arba tiesiog pasidalykite savo patirtimi ir idėjomis su mumis: kreisel@kreisel.lt arba sustainability@fixit-gruppe.com.