Daugybė reikalavimų

Daugybė reikalavimų

- didelis iššūkis

Ekologija ir tvarumas

Ilgalaikė kokybė yra ekologiška ir ekonomiška
Tinkamai panaudojus, tinkai yra ilgaamžiai gaminiai, kurie daugelį metų patikimai apsaugo vidines sienas nuo mechaninių įtempimų. Mineraliniai apdailos tinkai yra pagaminti iš natūralių medžiagų. Jie yra tinkami naudoti kaip patalpų paviršiaus medžiaga, draugiški tiek žmogui tiek gyvūnams. Jie gaminami taupant išteklius. Net jei pastotų apdailos tinkų gamybai reikia daugiau techninių pastangų, jie yra tokie pat tvarūs dėl ilgo tarnavimo laiko ir aukšto efektyvumo.

Patalpų jaukumas ir sveikas gyvenimas

Natūralios medžiagos sukuria jaukumą
Pastaraisiais metais žmonės tapo daug jautresni statybinių produktų nauojimui asmeninėje aplinkoje. Matavimo metodai taip pat labai patobulėjo, kad teršalai jau gali būti aptinkami daug mažesnėmis koncentracijomis ir gali būti ištirtas jų poveikis žmonėms. Mineraliniai tinkai yra pagaminti iš natūralių medžiagų, todėl jie ypač gerai tinka išorinėms ir vidinėms sienoms.

Patogi ir subalansuota gyvenimo aplinka yra labai svarbi, kad žmonės ir gyvūnai jaustųsi patogiai. Tai apima aukštesnę sienų paviršių temperatūrą žiemą, o kambariai vasarą būtų vėsesni. Skirtumas tarp kambario ir sienos paviršiaus temperatūros neturėtų būti didesnis kaip 3 ° C. Paprastai šis diapazonas yra nuo 19 °C iki 22 °C.

Vidaus sienų paviršiai gali būti suprojektuoti labai skirtingai. Be paprastų apdailos tinkų, kurie vėliau padengiami kitomis medžiagomis, tokiomis kaip plytelės, tapetai, audiniai ir tt, taip pat yra daugybė dekoratyvinių apdailos tinkų, skirtų paviršiaus dekoravimui. Skirtingos sienų konstrukcijos leidžia pasirinkti individualius sprendimus vidaus sienų paviršiams.

Drėgnos patalpos

Reguliuojamas poveikis oro drėgmei
Ypatingas dėmesys turi būti skiriamas drėgnoms patalpoms, tokioms kaip vonios/dušų kambariai, viešųjų pastatų virtuvės ar baseinai ir kambariai, kuriuose dėl naudojimo yra didelė drėgmė. Čia dažniausiai naudojamos mechaninės vėdinimo sistemos, tačiau tinkuoti paviršiai turi laikinai arba visam laikui sugerti didesnį drėgmės kiekį. Gipsiniai ir cementiniai tinkai pasiteisino šiose vietose, nes yra „kvėpuojantys“, todėl gali turėti pusiausvyros poveikį vidaus klimatui. Jie yra tinkami naudoti kaip pagrindas kitoms dangoms, kaip tapetai ir plytelės, bet ir kaip galutinė danga juos nudažant.

Fensterrahmen mit Schimmel

Iššūkis

Pelėsių naikinimas

Sužinokite, kaip išvengti sienų pelėjimo ir kontroliuoti jį.

Sunkus darbas

Atlaikyti apkrovas
Mes nuolat esame apsupti vidinių sienų, tačiau retai suprantame, kokias įvairias funkcijas jos atlieka. Pagrindinė funkcija yra privatumo ir gretimų patalpų atskyrimas. Tuo pat metu jos turėtų sukurti malonią gyvenimo atmosferą, kurioje žmonės jaustūsi patogiai. Tai pat reguoliuoja oro drėgmę, apsaugo nuo triukšmo ir veikia kaip pirešgaisrinis skydas.

Apdailos tinkai taip pat turi atlaikyti dideles mechanines apkrovas pastatų viduje. Tiek vaikų darželiuose, tiek viešuose pastatuose, sporto salėse ar ligoninėse - sienų paviršiai turi būti suprojektuoti taip, kad atsitrenkiantys daiktai nepadarytų žalos ir net nepaliktų lengvos trinties pėdsakų. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas - tinkuoti paviršiai taip pat turėtų laikinai atlaikyti vandalizmo išpuolius.

Apsauga nuo ugnies

Priešgaisrinė sauga taip pat vaidina svarbų vaidmenį techniškai įrengiant vidaus sienas. Europos priešgaisrinės apsaugos klasifikavimo sistema nustato vienodas sąlygas visoje Europoje. Statybos produktų gaisrinis pavojingumas apibūdinamas degimo temperatūra, masės netektimi, liepsnojimo trukme, išsiskiriančiu šilumos kiekiu, gaisro plitimo ir dūmų susidarymo sparta, liepsnos plitimo greičiu ir pan. Apdailai naudojamos statybinės medžiagos privalo atitikti keliamus priešgaisrinius reikalavimus. Pažymėtina, jog taip pat yra klasifikuojami ir pastatai pagal jų paskirties tipą. Skirngos paskirties patalpoms pastatuose, keliami dar papildomi reikalavimai.

Plačiau apie gaisrinės saugos reikalavimus skaityti STR 2.01.04:2002

 

Vidinių sienų ir lubų įrengimas/remontas

Freigelegtes Steinmauerwerk in Innenraum integriert

Apdailos variantai

Suremontuotiems kambariams tinko struktūros ir spalvos suteiks naują atmosferą.

 

Ziegelmauer

Pagrindas

Senų sienų esama būklė turi būti kruopščiai ištirta prieš dengiant naujus tinkus.

Hand mit Kelle verspachtelt Wand

Tinkavimas

Interjero sienų ir lubų atnaujinimui siūlomos įvairios tinko sistemos.