KREISEL

1995 m. KREISEL VILNIUS pradėjo savo veiklą Lietuvoje ir buvo viena pirmųjų, kuri ėmėsi sausųjų statybinių mišinių gamybos. Gamyba pradėta pasinaudojant Vokietijos firmos „Norbert Kreisel GmbH & Co. Qualitäts baustoffe KG“ žiniomis, parama bei kontrole. Jau 25 metus tiekiame šiltinimo sistemą Baltijos šalims, gaminame tinką, klijus, dažus ir kt. produktus. Per dvidešimt metų įsitvirtinome Baltijos šalyse, tapom „FIXIT GRUPPE Baustoffe mit System“ grupės nare, o gaminamos produkcijos asortimentas išsiplėtė nuo kelių iki keliasdešimties produktų ir kasmet vis plečiasi. Visa tai leido KREISEL įmonei tapti viena iš Lietuvos statybų sektoriaus lyderių. 

Statybų srityje vienu iš svarbiausių firmos kozirių yra aukščiausios kokybės gaminiai ir paslaugos. Kokybė – tai ne tik visų gaminiams keliamų reikalavimų atitikimas, kokybę liudijančių sertifikatų ir aprobavimo gavimas, bet ir nuolatinis įvairių produktų tikrinimas, laboratorinė bei techninė kontrolė. Aukščiausios kokybės mūsų gaminiai – tai KREISEL firmos vizitinė kortelė.

Pagrindinis mūsų tikslas yra tokio prekės ženklo sukūrimas, kuris asocijuotųsi ne tik su nenuviliančiu aukščiausios kokybės gaminiu, bet ir su puikiu aptarnavimu bei kvalifikuota prekybos atstovų ir techninių patarėjų pagalba klientams. Visa tai leido sukurti KREISEL kokybės politiką.

KREISEL VILNIUS, norėdamas kuo geriau patenkinti savo klientų lūkesčius bei dirbdamas pagal tarptautinius įmonės valdymo standartus, kokybės politiką apibrėžė kaip veiksmų, skirtų kurti bei palaikyti viešąją nuomonę, visumą. KREISEL – PUIKUS PARTNERIS SĖKMINGAM DARBUI. Aukščiau minėtas principas yra realizuojamas, tenkinant klientų lūkesčius bei išlaikant gaminių ir paslaugų kokybę.

FIXIT GRUPPE

FIXIT GRUPĖ gyvuoja nuo 2006 m. rugsėjo mėn. Kaip vienijanti organizacija, priklausanti penkiems statybinių medžiagų prekių ženklams: FIXIT, GREUTOL, HASIT, KREISEL ir RÖFIX.
„FIXIT GROUP“ priklauso 68 gamyklos 19-oje Europos šalių ir apie 2500 darbuotojų, todėl ji yra viena iš pirmaujančių sistemų tiekėjų statybinių medžiagų sektoriuje.
Įmonių grupei pavyko užsitikrinti dideles rinkos dalis inovatyviais produktais, didžiausią dėmesį skiriant kokybei ir nuolat augančiai organizacijai.

Renginiai ir įvykiai

Šiuo metu nėra jokių artėjančių viešų renginių.