Fasadiniai dažai

Fasadiniai dažai ne tik suteikia fasadui spalvą, bet ir atlieka svarbų apsauginį vaidmenį. Geros kokybės dažai neleis prasiskverbti drėgmei, lietaus vandeniui į tinką ir šilumos izoliacijos sistemą. Be to, dažai išlygina tinko struktūrą, dėl ko nešvarumus geriau nuplauna lietaus vanduo. Taip atsitinka ir su dumblių ar grybų sporomis, todėl dažyti fasadai tampa mažiau jautrūs biologiniam užterštumui. Šis efektas ypač ryškus, kuomet naudojame silikono dispersijos pagrindo dažus, pavyzdžiui, NANOTECH­FASSADENFARBE 006 arba BIO­FASSADENFARBE 008. Šiuose produktuose esanti silikono dispersija palengvina paviršiaus plovimą. Šie dažai taip pat yra laidūs garams, todėl jie tinka sienoms, kurioms yra keliami aukšti vandens garų pralaidumo reikalavimai. Fasadiniai dažai tinka ne tik šilumos izoliacijos sistemoms, bet ir cementinių-kalkinių tinkų ar betoninių paviršių apdailai.

Išoriniai dažai gali būti naudojami ne tik fasadui, bet ir viduje. Dėl didelio atsparumo plovimui ir dilimui jie yra idealus sprendimas dažant intensyviai eksploatuojamas vietas, tokias kaip laiptinės ir koridoriai.

Dažai nėra tik naujų fasadų dažymas, dažai taip pat yra geriausias sprendimas atnaujinant pastatą. SILIKAT­FASSADENFARBE 002 arba SISI­FASSADENFARBE 004 puikiai tinka istoriniams pastatams atnaujinti. Nereikėtų pamiršti ir apie ypatingus dažų sprendimus bei savybestokius kaip ELAST­FASSADENFARBE 007, kurie sujungia iki 0,5 mm pločio paviršiaus įtrūkimus.

Dažų pasiūla papildoma pagrindo paruošimo priemonėmis, t. y. gruntais. Mes rekomenduojame giliai įsiskverbiantį silikoninį gruntą GRUNTOLIT­SO 305, naudojant prieš visus dažus visiems paviršiams.

 

Fasado šiltinimas ir apdaila

Dekoratyviniai tinkai

Dekoratyviniai tinkai atlieka labai svarbų vaidmenį šilumos izoliacijos sistemose. Jie yra spalvinga ir konstrukcinė apdaila ir apsaugo fasadą nuo išorinių veiksnių.

Šiltinimo mišiniai

Įtakos sistemos patvarumui turi šilumos izoliacijos sistemose naudojami šiltinimo mišiniai

Šiltinimo sistemos

Pradedant namo statybą ar modernizavimą verta pasirūpinti kokybiška, tvirtai pagaminta šiltinimo sistema, kurios dėka sumažinsime šildymo išlaidas, o nekilnojamas turtas įgis vertę.