Ateitis prasideda dabar

Išsaugokite egzistavimą - priimkite išmaniųjų miestų iššūkius

Ateities statybos yra įvairios. Viena vertus, atsiranda intelektualūs miestai, teikiantys autonomines transporto priemones, leidžiančias gabenti vis daugėjančių miestiečių iš savo namų į norimas vietas. Tuo pat metu šie miestai yra savarankiški. Daugelis maisto produktų gaminami miesto ribose. Šiuo metu nagrinėjama daugybė vizijų ir scenarijų, siekiant jų perspektyvumo ir įgyvendinamumo ateityje.

Tuo pat metu žmonės susiduria su tinkamu apgyvendinimo iššūkiu dėl didėjančiu gyventojų skaičiumi visame pasaulyje. Sukūrus visiems žmonėms pageidaujamą dabartinį europietišką gyvenimo lygį, eikvojamas ypatingai didelis kiekis statybinių medžiagų. Atsižvelgiant į tai, kad jau mažėja specialiųjų smėlio ir metalų ištekliai, prasminga naudoti esamas medžiagas. Per kelerius ateinančius metus didelę reikšmę turės esamų statybinių medžiagų tausojimas arba bent 100 proc. pakartotinis, antrinis šių medžiagų panaudojimas.

Nauji pastatai turi būti ypač lengvai statomi, surenkami ir išardomi, taip pat turi turėti galimybę aprūpinti šalia stovinčius senus pastatus, t.y. jie turi veikti praktiškai kaip namai ir energijos šaltinis, nes daugeliu atvejų stovinčių gretima senų pastatų energetinis atnaujinimas negali būti atliekamas tvariai.

Kaputte Mauer

Pastato fasadas

Fasadų pažeidimai

Atnaujinimas

Platesnę informaciją apie galimus fasado pažeidimus ir jų tvarkymo sprendimus rasite skaitydami čia.

Skaityti plačiau

Esamų pastatų sprendimai

Pastato fasadas

Seni fasadai nepasižymi gražia išvaizda. Atlikus dalinę ir (arba) energetinę renovaciją, namai spindi nauju spindesiu ir atitinka dabartinius reikalavimus.

Vidinės sienos ir lubos

Atnaujinus patalpų spalvas ar struktūrą namai įgauna naują jaukumą, pagerėja savijauta.

Energetinė renovacija

Energetinė renovacija su šilumos izoliacija garantuoja malonią temperatūrą kambaryje, nepriklausomai nuo oro sąlygų ir sutaupytas išlaidas šildymui.

NHL Etrich in Kloster

Grindys

Ką svarbu žinoti keičiant ar taisant grindis, atliekant kapitalinį namų remontą.

Page is loading...