Gipsiniai mišiniai

Gipsas, kartu su moliu, yra vienas iš seniausių rišiklių, kuriuos naudoja žmonės. Tai yra natūraliai susidariusi uoliena, kuri susidarė kaip nuosėdos išgaravus jūros vandeniui daugiau nei prieš 200 milijonų metų. Gipsiniai tinkai nesitraukia ir turi drėgmę reguliuojantį poveikį. Jie gali būti naudojami tik patalpų viduje.

Prieš naudojant gipsinius produktus, būtina tinkamai paruošti pagriną jį gruntuojant. Gruntas GRUNTOBET 310 padidina pagrindo atsparumą, sumažina ir suvienodina pagrindo vandens įgeriamumą, nesumažindamas vandens garų pralaidumo. Sudėtyje esanti kvarco skalda palengvina tinko skiedinio klojimą. Ypač tinka ant betono ir gelžbetonio pagrindų, kurie turi glotnų paviršių. Gruntas GRUNTOLIT-K 311 sustiprina pagrindą, mažina ir kompensuoja jo sugeriamumą, nesumažindamas vandens garų pralaidumo, skirtas visiems įgeriantiems, silpniems pagrindams. Šis gruntas yra koncentruotas ir skiedžiamas su vandeniu priklausomai nuo gruntuojamo pagrindo įgeriamumo savybių.

Patalpų tinkavimui mašininiu būdu siūlome MASCHINEN GIPSPUTZ 651 arba palengvintą tinką MASCHINEN LEICHTGIPSPUTZ 651 L. Pastarojo privalymas - mažesnės sąnaudos. Rankiniam tinkavimui siūlome rinktis MANUELLER GIPSPUTZ 650.

Gipso kartono plokštes klijuoti siūlome su GIPS-KLEBEMÖRTEL 680, o siūles užtaisyti su elastingu glaistu GKP FLEXFÜLLER 691 arba  FÜLLGIPS 690

 

 

 

 

Sienų apdaila ir mūras

Tradiciniai tinkai

Sužinokite plačiau apie tinkavimo mišinius.

Vidaus dažai

Dažniausiai butui dažyti nesamdome profesionalų, o tai darome patys. Šiuo tikslu siūlome aukščiausios kokybės dažus.

Mūro mišiniai

Sienos yra svarbiausia sudedamoji pastatų dalis. Todėl svarbu pasirinkti tinkamus mūrijimo mišinius svarbių pastato elementų montavimui.