Palėsių panaikinimas esamuose pastatuose

Pelėsiai yra kasdienio žmogaus gyvenimo dalis

Daugiau nei 100 000 skirtingų rūšių pelėsių lydi mus maiste, gamtoje ir ant organinių medžiagų, tokių kaip mediena, popieriniai tapetai ar mūras. Vien tik mūsų patalpose mes randame daugiau nei 20 rūšių, kurios kraštutiniais atvejais gali būti eržinančios spalvos ant sienų, lubų ar grindų.

Šie matomi pelėsių susidarymo reiškiniai sukelia mums didžiausią diskomfortą. Ir teisingai, nes namuose pelėsiai sukelia skirtingą žalą gyventojų sveikatai, atsižvelgiant į dozę ir žmonių imuninę sistemą. Dėl drėgmės ir kambario ore esančių dulkių visada susidaro pelėsių sporos. Esant per mankai patalpų ventiliacijai ar per žemai sienų paviršiaus temperatūrai susidaro palankios sąlygos plisti šiems nepageidaujamiems mikroorganizmams.

Patalpos ar paviršiai, užteršti pelėsiais, prieš remonto darbus, turi būti nuodugniai ištirti. Drėgmės piežasčių analizė yra būtina norint vėliau suplanuoti tinkamas taisymo priemones. Tik tuomet galėsite pasirinkti tinkamas renovacijos sistemas arba kurti specialius sprendimus.

Šių problemų sprendimui galimas KREISEL ar RÖFIX termo tinkų panaudojimas, kurie ne kartą išsprendė užsisenėjusias problemas.