Dekoravimas tinku ir dažais

Dekoratyviniai tinkai

Paprastas būdas gražiai dekoruoti savo namą

Patinka kaip atrodo kaimynų namas? Rinkitės lietučio (reibeputz) arba samamėlės (kornputz) piešinio pigmentuojamus dekoratyvinius tinkus. Individualumą suteiks norima spalva ar dekoratyvinio tinko stambumas.
Spalvą pasirinksite iš daugiau nei 400 variantų, o dekoratyvinio tinko galimas stambumas (frakcija) yra 1,0, 1,5, 2,0, 3,0 mm.

Rinkitės iš akrilinio, silikatinio, silikon-silikatinio, silikoninio su nano dalelėmis ar bio tinko. Tinko pasirinkimą rekomenduojama rinktis pagal vietą kur stovi namas ir skiriami finansiniai ištekliai.

 

Tinkų pasirinkimas

Tinkai išlaiko esamą istorinio fasado struktūrą

Nors remontas ir atnaujinimas paprastai turi atitikti galiojančius teisinius reikalavimus, istoriniams (architektūrinio paveldo) pastatams taikomi specialūs reikalavimai. Atnaujinant istorinius ar senus pastatus, paviršiaus kokybė taip pat yra svarbiausias dizaino elementas. Atsižvelgiant į individualius konkretaus istorinio pastato reikalavimus, senoji konstrukcija turi būti išsaugota ir restauruota naudojant šiuolaikinius tinkus. Renkantis iš skirtingų piešinių, stambumo, nudažius mineralinius tinkus ar nupigmentavus pigmentuojamus tinkus - daugybė variačijų, kurios tenkins tiek pastato užsakovą tiek paminklosaugininkus. Galite pasirinkti iš daugybės rankų darbo dizaino ar sukurti savo individualų. Kiekvienas paviršius sukuria savo pojūtį ir išvaizdą.

Smulkūs tinkai yra gamykloje pagaminti, aukštos kokybės, mineraliniai, sausi. Jų ekologiškai nekenksmingi komponentai, tokie kaip baltoji kalkė, baltasis cementas ir aukštos kokybės marmurinis smėlis, yra unikalūs. Šie tinkai yra atsparūs saulės poveikiui ir atsparūs oro sąlygoms. Dėl savo mineralinės sudėties jie pasiekia aukštą vandens garų pralaidumą.

Dažai ir dangos

Apsauga nuo bet kokio oro

Fasadų apsauga ir estetika sudaro tvarią simbiozę su šiuolaikiniais dažais ir dangomis. Aukštos kokybės fasadiniai dažai suteikia statytojams, architektams ir gamintojams įvairių dizaino sprendimų. Ilgaamžiškumas yra nepaprastai svarbus būsto savininkui, net po daugelio metų dangos turi būti tvirtos, nepažeistos ir nepakitusios spalvos.

Todėl fasadai turi būti patikimai ir visam laikui apsaugoti nuo drėgmės, nešvarumų (mikrobų užkrėtimo) ir teršalų bei atitikti svarbius fizikinius reikalavimus, pvz. difuziškumą ir elastingumą. „KREISEL“ siūlo išbandytas dangas, skirtas įvairiems poreikiams: dažus (akrilinius, silikatinius, silikon-silikatinius, silikoninius nano dalelėmis dažus ar polisilikoninius BIO dažus, kurie pagaminti iš silikono emulsijos ir specialių polimerų ir apsaugoti nuo biologinio užteršimo naudojant BIO-PRUF sistemą) ar hidrofobinė priemonė (mažina vandens įgertį ir riboja nešarumų nusėdimą, biologinės agresijos galimybę).

 

Spalvos

Sukurkite patrauklią objekto išvaižda naudodami KREISEL spalvas

Fasadų išvaizdą daugiausia lemia forma, spalva ir panaudotos medžiagos tekstūra. Spalvų psichologija apibūdina objektyvų, moksliškai įrodytą spalvų poveikį. Puikiai nubrėžti niuansai, rafinuoti deriniai ir metodai pritraukia jus į įdomias dimensijas. Begalinės spalvų variacijos suteikia individualią fasado ir kambario išvaizdą.

Spalva - pajūtis, kurį žmogui formuoja sprecifinė spalvinės regos sistemos organizacija. Dėl savo struktūros žmogaus akis gali atskirti kelis milijonus atskirų spalvų. Tačiau spalvos įspūdis yra labai subjektyvus, todėl ta pati spalva gali atrodyti kitokia skirtingu metu (skirtingame apšvietime) ar skirtingoje aplinkoje.

Renkantis spalvas fasdui, pravartu atkreipti dėmesį į spalvos atspindžio koeficientą. Baltos spalvos koeficientas yra 100%, juodos - 0%, t.y. balta spalva atspindi šviesą, juoda - sugeria.
Šie procentai svarbūs pastato fasado ilgaamžiškumui ir jis neturėtų būti mažesnis nei 25%. Vasaros dienomis, šviečiant saulei, fasadai prie tamsių spalvų gali įkaisti iki 60-80 oC, o naktimis fasado temperatūra gali nukristi iki 10-15 oC. To pasekoje, iškyla grėsmė, jog fasadas suskilinės dėl didelių įtempimų (paviršių plėtimasis/traukimasis skirtingomis temperatūromis). Taip derinant kelias fasado spalvas, derėtų rinktis panašaus atspindžio koeficiento.

 

_DSC3509_2.jpg
Atnaujinimas

Pastato fasadas

Fasadų pažeidimai

Platesnę informaciją apie galimus fasado pažeidimus ir jų tvarkymo sprendimus rasite skaitydami čia.

Esamų pastatų sprendimai - Fasadai

Außenwand Einflüsse Icon 260x260.png

Reikalavimai

Renovuojamų pastatų išorinės sienos turi būti pritaikytos prie galiojančių teisinių reikalavimų.

Ziegelmauer

Pagrindas

Senos sienų statybinės medžiagos, kurios yra naudojamos kaip tinkoo pagrindas, turi būti kruopščiai ištirtos prieš dengiant naujus tinkus.

Hand mit Kelle verputzt eine Wand

Tinkavimas

Išorinių sienų atnaujinimui siūlomos įvairios tinkavimo sistemos.