Dekoratyviniai tinkai

Dekoratyviniai tinkai atlieka labai svarbų vaidmenį šilumos izoliacijos sistemose. Jie yra spalvinga ir konstrukcinė apdaila, apsaugo fasadą nuo išorinių veiksnių. Todėl yra svarbus tinkamas tinko pasirinkimas, atsižvelgiant į aplinkos sąlygas.

Geriausi sprendimai yra silikoninių dervų pagrindu pagaminti tinkai, tokie kaip SILIKONPUTZ PROTECT 031, MAX PROTECT 042. Šie tinkai pasižymi savaiminio išsivalymo savybėmis, todėl fasado nereikia valyti daugelį metų.

Taip pat mes siūlome rinktis mineralinį, akrilinį, silikatinį ar silikon-silikatinį tinkus, įvertinus skiriamas lėšas ir individualias tinkų savybes.

Tinko spalva ir jo struktūra turi įtakos pageidaujamai fasado išvaizdai. Pagrindinėje COLOR DESIGN spalvų paletėje yra net 380 spalvų. Rekomenduojame rinktis spalvas, kurių atspindžio koeficientas yra ne mažesnis negu 25%. Jei planuojama fasadą dailinti skirtingomis spalvomis, rekomenduojama parinkti jas artimu atspindžio koeficientu. Tinkamų spalvų pasirinkimas prailgins gražaus fasado tarnavimo laiką. Jei nerastumėte tinkamos spalvos mūsų Color Design paletėje, supigmentuosime tinką ir iš kitų spalvų palečių, kaip RAL, NCS ir pan.

Galutinę fasado išvaizdą paveiks ne tik spalva, bet ir struktūra. Savo klientams siūlome samanėlės (Kornputz) ir lietučio (Reibeputz) piešinius. Jie yra įvairių grūdų stambumo (frakcija): 1,0 mm; 1,5 mm; 2,0 mm; 3,0 mm.

Samanėlės (Kornputz) pavyzdžiai (1 mm; 1,5 mm; 2,0 mm; 3 mm)
Lietučio (Reibeputz) pavyzdžiai (1 mm; 1,5 mm; 2,0 mm; 3 mm)

Ypač reikliems klientams siūlomi modeliuojami tinkai, tokie kaip BETON 055 arba ROLTYNK 070. Produktų asortimentą papildo mozaikiniai tinkai MOSAIKPUTZ 050.

Modeliuojamo tinko pavyzdžiai
Mozaikinio tinko pavyzdžiai

Tinkamam sukibimui su pagrindu, prieš dekoravimo darbus, pagrindą būtina gruntuoti potinkiniais universaliais gruntais TYNKOLIT-U 340TYNKOLIT-T 330 arba specialiais gruntais TYNKOLIT-SO 332,  TYNKOLIT-SISI 333.

Gruntas pigmentuojamas pagal dekoratyvinio tinko spalvą. Ypač svarbu parinkti tinkamą spalvą gruntui prieš dekoruojant mozaikiniu tinku.

Fasado šiltinimas ir apdaila

Fasadiniai dažai

Fasadiniai dažai ne tik suteikia fasadui spalvą, bet ir atlieka svarbų fasado apsauginį vaidmenį.

Šiltinimo mišiniai

Įtakos sistemos patvarumui turi šilumos izoliacijos sistemose naudojami šiltinimo mišiniai

Šiltinimo sistemos

Pradedant namo statybą ar modernizavimą verta pasirūpinti kokybiška, tvirtai pagaminta šiltinimo sistema, kurios dėka sumažinsime šildymo išlaidas, o nekilnojamas turtas įgis vertę.