Sandėlio darbuotojas

Lietuvos-Vokietijos UAB „KREISEL VILNIUS“ vienos iš statybinių medžiagų gamybos lyderių Europoje FIXIT TM Holding GmbH grupės narė.
Pagrindinė bendrovės veikla – sausųjų statybinių mišinių gamyba bei prekyba. Šią veiklą bendrovė sėkmingai vykdo daugiau kaip 27 metus Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse.

Pakeisti vaizdą
KREISEL Vilnius, Biuras
Metalo g. 6
LT-02190 Vilnius

Darbo aprašymas:

  • Prekių išdavimas, priėmimas, sandėliavimas, kiekio ir kokybės kontrolė;
  • Krovinių tvarkymas rankomis ir krautuvu;
  • Dažų/tinkų tonavimas;
  • Tvarkos sandėlyje palaikymas, dalyvavimas inventorizacijose;
  • Dokumentų apskaita;

Reikalavimai kandidatui:

  • Būtina mokėti dirbti autokrautuvu (pakrauti ir iškrauti prekes iš/į krovininį automobilį);
  • Darbo patirtis dažų tonavimo srityje (didelis privalumas);
  • Fizinė ištvermė;
  • Geri darbo kompiuteriu (Microsoft Office programomis Word, Excel) įgūdžiai;
  • Sąžiningumas, atsakingumas, pareigingumas.

Siūlome Jums:

darbą viena pamaina (nuo 7.30 val. iki 16.15 val.), 5 darbo dienų savaitę (šeštadienis – sekmadienis poilsio dienos);

- darbą patikimoje, stabiliai dirbančioje, užsienio kapitalo įmonėje, visada laiku mokamą darbo užmokestį ir visas socialines garantijas, geras darbo sąlygas ir draugišką kolektyvą.

Bazinis atlyginimas
nuo 800 iki 1100 Eur į rankas
test
SIŪLOME

SIŪLOME DARBĄ

Jeigu Jūs esate aktyvus bei iniciatyvus kviečiame Jus tapti mūsų komandos nariu.

+370 (685) 77 599
asta.vanagaite@kreisel.lt
Asta Vanagaitė, Biuras