Darbas technologui (-ei) Vilniuje

Lietuvos-Vokietijos UAB „KREISEL VILNIUS“ vienos iš statybinių medžiagų gamybos lyderių Europoje FIXIT TM Holding GmbH grupės narė.

Pagrindinė bendrovės veikla – sausųjų statybinių mišinių gamyba bei prekyba. Šią veiklą bendrovė sėkmingai vykdo daugiau kaip 27 metus Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse.

    Pakeisti vaizdą
    KREISEL Vilnius, Biuras
    Metalo g. 6
    LT-02190 Vilnius

    Darbo aprašymas:

    • Darbuotojų ir klientų konsultavimas apie gaminius;
    • Objektų lankymas;
    • Problemų indentifikavimas, sprendimas;
    • Teorinis ir praktinis mokymų vedimas;
    • Gaminamos produkcijos kokybės ir darbo našumo užtikrinimas;
    • Ataskaitų ir kt. dokumentų rengimas ir pateikimas.

    Reikalavimai kandidatui:

    • turėtumėte aukštąjį chemijos / technologijų / inžinerijos srities išsilavinimą;
    • gerai mokėtumėte vokiečių ir rusų kalbas (anglų kalbos mokėjimas vertinamas kaip privalumas);
    • turėtumėte gerus komunikacijos įgūdžius;
    • gebėtumėte planuoti ir savarankiškai organizuoti darbą;
    • turėtumėte vairuotojo pažymėjimą.
    test
    SIŪLOME

    SIŪLOME DARBĄ

    Jeigu Jūs esate aktyvus bei iniciatyvus kviečiame Jus tapti mūsų komandos nariu.

    +370 (685) 77 599
    asta.vanagaite@kreisel.lt
    Asta Vanagaitė, Biuras