Duomenų apsaugos deklaracija mūsų svetainės naudotojams

Už asmens duomenų tvarkymą atsako:
Lietuvos ir Vokietijos UAB „Kreisel Vilnius“
Metalo g. 6, 02190 Vilnius
Tel. (8-5) 216 40 41
Elektroninis paštas: kreisel@kreisel.lt ; datenschutz@fixit-gruppe.com

 

Pratarmė

Džiaugiamės Jūsų susidomėjimu mūsų įmone. Mes labai rimtai žiūrime į Jūsų privatumo ir Jūsų asmeninių duomenų apsaugą.

Jūsų asmens duomenis renkame, tvarkome ir naudojame vadovaudamiesi 2016 m. balandžio 27 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamentu (ES) 2016/679 dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo ir kuriuo panaikinama Direktyva 95/46/EB (Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas – toliau tekste BDAR), Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu, kitais asmens duomenų tvarkymą reglamentuojančiais teisės aktais ir šios duomenų apsaugos deklaracijos turiniu.

Šia duomenų apsaugos deklaracija norime Jus išsamiai informuoti, kaip elgiamės su Jūsų asmens duomenimis ir kokias teises turite kaip duomenų subjektas.

Asmens duomenys

Asmens duomenys yra individuali informacija apie jūsų asmenines ar faktines aplinkybes. Tai apima visą informaciją apie jūsų tapatybę (pvz., vardą, pavardę, el. pašto adresą arba pašto adresą). Tačiau informacija, kurios negalima susieti su jūsų tapatybe (pvz., internetinės svetainės vartotojų skaičius), nelaikoma asmenine informacija. Iš esmės galite naudotis mūsų internetine svetaine neatskleisdami savo tapatybės ir nepateikdami asmens duomenų. Tačiau kai kurioms paslaugoms suteikti Jūsų asmeniniai duomenys bus renkami. Iš esmės duomenis renkame, saugome ir naudojame tik šios internetinės svetainės naudojimo tikslais, ypač norimos informacijos pateikimui.

Asmeninės informacijos saugojimas ir tvarkymas

Jūsų informacija yra saugoma specialiai apsaugotuose serveriuose. Jie yra apsaugoti techninėmis ir organizacinėmis priemonėmis nuo Jūsų duomenų praradimo, sunaikinimo, prieigos, pakeitimo ar pašalinimo, kurį atliktų pašaliniai asmenys. Prieigą prie Jūsų duomenų turi tik keli įgalioti asmenys. Jie yra atsakingi už techninį, komercinį ar redakcinį serverių palaikymą. Nepaisant reguliarių patikrinimų, visiška apsauga nuo visų pavojų neįmanoma. Jūsų duomenys nebus perduoti trečiosioms šalims. Siekdami apsaugoti jūsų duomenų saugumą perdavimo metu, naudojame pažangiausius šifravimo metodus (pvz., SSL) per HTTPS.

Teisinis pagrindas ir saugojimo laikotarpis

Jūsų asmens duomenų tvarkymo ir naudojimo teisinis pagrindas yra, visų pirma, sutarties vykdymas, teisiniai įsipareigojimai, viršesni teisėti interesai ir, antra, Jūsų sutikimas. Duomenų nepateikimas gali turėti įvairių pasekmių. Asmens duomenis mes tvarkome teisėtai, skaidriai ir sąžiningai, iš anksto nustatytais tikslais ir tik tokia apimtimi, kuri reikalinga tikslams pasiekti, visą verslo santykių laikotarpį ir ilgiau, jeigu tai susiję su teisės aktuose nustatytais saugojimo ir dokumentavimo reikalavimais, taip pat kol nesibaigia garantijų ar kiti teisiniai laikotarpiai.

Informacija apie Jūsų kompiuterį

Kiekvieną kartą, kai prisijungiate prie mūsų internetinio puslapio, mes renkame šią informaciją apie Jūsų kompiuterį: IP adresą, naršyklės užklausą ir šios užklausos laiką. Be to, perduotų duomenų būsena ir kiekis įrašomi kaip šios užklausos dalis. Taip pat renkame informaciją apie Jūsų naudojamą naršyklę ir operacinę sistemą. Taip pat įrašome svetainę, iš kurios buvo pasiektas mūsų internetinis puslapis. IP adresas saugomas tik tol, kol naudojamas mūsų internetinis puslapis, o po to ištrinamas arba padaromas anoniminiu jį sutrumpinant. Likę duomenys saugomi ribotą laiką. Šiuos duomenis naudojame internetinio puslapio priežiūrai, ypač klaidoms nustatyti ir pašalinti, internetinio puslapio naudojimo vertinimui, jo koregavimui bei tobulinimui.

Slapukų naudojimas

Mūsų internetiniame puslapyje yra naudojami slapukai. Slapukai yra nedideli tekstiniai failai, kuriuos interneto naršyklė išsaugo Jūsų įrenginyje (pvz.: kompiuteryje, mobiliajame telefone, planšetėje), Jums naršant interneto svetainėse. Jie naudojami įvairiai tam, kad svetainės veiktų geriau ir efektyviau. Slapuke paprastai yra domeno, iš kurio buvo išsiųstas slapuko failas, pavadinimas, informacija apie slapuko amžių ir raidinis skaitmeninis identifikatorius. Slapukai leidžia mums atpažinti Jūsų kompiuterį ir nedelsiant padaryti pasiekiamus visus numatytuosius nustatymus. Slapukai padeda mums tobulinti internetinį puslapį ir pasiūlyti geresnę paslaugą, dar labiau pritaikytą Jūsų poreikiams. Mūsų naudojami slapukai yra vadinamieji seanso slapukai, kurie automatiškai ištrinami pasibaigus naršyklės seansui. Dauguma naršyklių yra nustatytos taip, kad automatiškai priimtų slapukus. Tačiau galite išjungti slapukų saugojimą arba nustatyti savo naršyklę taip, kad ji jums praneštų, kai tik bus išsiųsti slapukai. Atkreipkite dėmesį, kad atsisakydami slapukų saugojimo galėsite naudotis mūsų internetine svetaine tik ribotai ir ne visa apimtimi.

Paslaugos
Usercentrics Consent Management Platform
DoubleClick Ad
Google Analytics
Google Analytics 4
Google Fonts
Google Tag Manager
Socialinės žiniasklaidos kanalai

Mūsų internetiniame puslapyje rasite nuorodą į socialinį tinklą Facebook. Nuorodą galite atpažinti pagal logotipą. Paspaudus nuorodą, atsidarys atitinkamas socialinės žiniasklaidos puslapis, kuriam ši privatumo politika netaikoma. Daugiau informacijos apie ten taikomas nuostatas rasite teikėjo duomenų apsaugos deklaracijoje. Ją galite rasti adresu:
Facebook: www.facebook.com/policy.php

Socialiniai papildiniai

Mūsų internetinėje svetainėje naudojami toliau išvardytų teikėjų socialiniai įskiepiai. Papildinius galite atpažinti iš to, kad jie pažymėti atitinkamu logotipu. Informacija, kuri taip pat gali apimti asmens duomenis, gali būti siunčiama paslaugų teikėjui per šiuos papildinius ir gali būti jų naudojama. 2 paspaudimų sprendimu užkertame kelią nesąmoningam ir nepageidaujamam duomenų rinkimui ir perdavimui paslaugų teikėjui. Norint suaktyvinti norimą socialinį įskiepį, pirmiausia jį reikia suaktyvinti paspaudus atitinkamą mygtuką. Informacijos rinkimas ir jos perdavimas paslaugų teikėjui suaktyvinamas tik suaktyvinus papildinį. Mes patys nerenkame jokių asmens duomenų naudodamiesi socialiniais įskiepiais. Mes neturime įtakos tam, kokius duomenis renka aktyvuotas papildinys ir kaip juos naudoja teikėjas. Šiuo metu reikia daryti prielaidą, kad bus užmegztas tiesioginis ryšys su tiekėjo paslaugomis ir bent IP adresas bei su įrenginiu susijusi informacija bus įrašyta ir naudojama. Taip pat yra galimybė, kad paslaugų teikėjas bandys išsaugoti slapukus naudojamame kompiuteryje. Kokie konkretūs duomenys renkami ir kaip jie naudojami, galima rasti atitinkamo paslaugų teikėjo duomenų apsaugos pranešimuose. Pastaba: jei tuo pačiu metu esate prisijungę prie „Facebook“, „Facebook“ gali jus atpažinti kaip konkretaus puslapio lankytoją.

Savo svetainėje integravome šios įmonės socialinio tinklo mygtuką:
„Facebook Inc.“ (1601 S. California Ave – Palo Alto – CA 94304 – JAV)

Naujienlaiškis

Kai užsiregistruosite gauti mūsų naujienlaiškį, Jūsų el. pašto adresas bus naudojamas mūsų pačių reklamos tikslais, kol atsisakysite prenumeratos. Tam mums reikia Jūsų el. pašto adreso ir pareiškimo, kad sutinkate gauti naujienlaiškį. Mes atskirai patvirtinsime Jūsų registraciją su prieštaravimo ir atšaukimo galimybe. Reguliariai gausite informaciją el. paštu aktualiomis temomis, taip pat el. laiškus ypatingomis progomis, pvz., specialiomis akcijomis. Laiškai gali būti suasmeninti ir individualizuoti, remiantis mūsų informacija ir papildomais Jūsų asmeniniais duomenimis. Jei nebenorite gauti mūsų naujienlaiškio, galite bet kada atsisakyti prenumeratos. Tiesiog pasinaudokite kiekviename naujienlaiškyje esančia prenumeratos atsisakymo nuoroda arba atsiųskite mums arba mūsų duomenų apsaugos pareigūnui žinutę.

Kontaktinė forma

Jums nusprendus pasinaudoti mūsų internetinio puslapio kontaktinę formą, bus prašoma asmens duomenų, tokių kaip vardas ir el. pašto adresas. Mes renkame ir naudojame per kontaktinę formą perduodamus duomenis tik tam, kad galėtume atsakyti į Jūsų užklausą. Atsakius į Jūsų klausimą, duomenys bus saugomi dar kurį laiką, jei kiltų kokių nors papildomų klausimų. Prašyti ištrinti duomenis galima bet kada, kitu atveju ištrynimas įvyks visiškai išsprendus klausimą.

Papildoma informacija:

Nuorodos į kitas svetaines

Mūsų internetiniame puslapyje yra nuorodų į kitas svetaines. Šios nuorodos paprastai taip pažymimos. Mes neturime įtakos tam, kiek taikomų duomenų apsaugos taisyklių laikomasi susietose svetainėse. Todėl rekomenduojame susipažinti su atitinkamomis duomenų apsaugos deklaracijomis kitose svetainėse.

Jūsų teisės gauti informaciją, taisyti, blokuoti, ištrinti ir nesutikti

Jūs turite teisę bet kuriuo metu gauti informaciją apie mūsų saugomus savo asmens duomenis. Jūs taip pat turite teisę ištaisyti, blokuoti arba, be nustatyto verslo operacijų duomenų saugojimo, ištrinti savo asmens duomenis. Prašome susisiekti su mūsų duomenų apsaugos pareigūnu. Kontaktinius duomenis rasite žemiau. Kad bet kuriuo metu būtų galima atsižvelgti į duomenų blokavimą, šie duomenys turi būti saugomi blokavimo byloje kontrolės tikslais. Taip pat galite prašyti ištrinti duomenis, jei nėra teisinės prievolės archyvuoti. Jei yra toks įsipareigojimas, mes užblokuosime Jūsų duomenis Jums paprašius.

Galite atlikti pakeitimus arba atšaukti savo sutikimą pranešdami mums apie tai, kas galioja ateityje. Be to, turite teisę pateikti skundą priežiūros institucijai.

Su mūsų duomenų apsaugos pareigūnu galite susisiekti šiuo el. pašto adresu datenschutz@fixit-gruppe.com

Šios privatumo politikos pakeitimai

Duomenų apsaugos deklaracijos būsena nurodoma žemiau nurodyta data. Pasiliekame teisę bet kada pakeisti ir/arba atnaujinti šią duomenų apsaugos deklaraciją. Su galiojančia versija galima susipažinti tiesiogiai mūsų internetiniame puslapyje. Reguliariai apsilankykite internetiniame puslapyje ir susipažinkite su konkrečiu momentu galiojančia duomenų apsaugos deklaraciją.

 

Ši duomenų apsaugos deklaracija atnaujinta: 2023 m. gegužės mėn.