Mūsų Vizija, Misija ir Vertybės

Mūsų Vizija, Misija ir Vertybės

Kreisel Vilnius misijos pristatymas

Patikimai, nuosekliai ir kryptingai

Mūsų laikmetis yra paženklintas gausybės permainų ir pokyčių. Todėl siekiame ne tik nuolat prisitaikyti prie kintančios situacijos ir būti lankstūs, bet ir užtikrinti nuoseklų ir įtikinamą įmonės veiklos krypčių pasirinkimą:

  • siekiame ambicingos ateities vizijos,
  • aiškiai apibrėžiame savo misiją ir pasirinkto kelio strategiją,
  • puoselėjame nekintamas vertybes, į kurias nuosekliai orientuojamės.

Esamiems iššūkiams priešpriešiais keliame patikimumą, nuoseklumą ir mūsų gerą vardą.  Mūsų leitmotyvu renkamės FIXIT GRUPPE misiją.

Michael Kraus, Rytų Europos regiono vadovas

Mūsų vertybės

FIXIT GRUPPE vadovaujasi keturiomis pamatinėmis vertybėmis. Visose veiklos srityse ir kryptyse propaguojame tvarų požiūrį ir jį nuosekliai įgyvendiname kartu su tokiomis bendrovėmis kaip antai FIXIT, GREUTOL, HASIT, KREISEL ir RÖFIX.

Patenkinti klientai

Patenkinti klientai yra mūsų sėkmės garantas. Todėl dedame visas pastangas, kad visiems laikams įgytume Jūsų pasitikėjimą.

Aukščiausios kokybės produktai

Pelnyti klientų pripažinimą mums padeda aukščiausios kokybės produktai, kuriuos kuriame pasitelkdami dešimtmečius kauptą patirtį bei techninės pažangos teikiamas žinias ir siekdami tausoti gamtą.

Motyvuoti darbuotojai

Mūsų darbuotojų kompetencija, atsidavimas, kūrybingumas ir integralumas yra svarbiausias mūsų įmonės sėkmę lemiantis elementas.

Augimas kartu

Mes orientuoti į ekonomišką ir efektyvų darbą, kad augtumėm kartu su savo partneriais.

Išsaugoti vertybes ir tvariai kurti ateitį

Dėmesys tvarumui

Įmonių socialinė atsakomybė

Tvarumas įmonių socialinės atsakomybės (ĮSA) prasme yra pagrindinė mūsų laikų tema. KREISEL susiduria su šiuo iššūkiu ir prisiima socialinę atsakomybę.

Prisiimame atsakomybę

Kuriame vertę

Sukaupėme dešimtmečių patirtį kuriant ir gaminant novatoriškas statybines medžiagas. Tai užtikrina, kad pastatai išlaikys savo vertę – vakar, šiandien ir ateityje.

Draugiški klimatui

Mūsų tikslai

Jau dabar efektyviai prisidedame prie CO2 taupymo. Ateityje ir toliau plėsime šį potencialą ir kursime individualius sprendimus besikeičiančiai paklausai.