Dekoravimas tinku ir dažais

Tinkų pasirinkimas

Tinkai išlaiko esamą istorinio fasado struktūrą

Nors remontas ir atnaujinimas paprastai turi atitikti galiojančius teisinius reikalavimus, istoriniams (architektūrinio paveldo) pastatams taikomi specialūs reikalavimai. Atnaujinant istorinius ar senus pastatus, paviršiaus kokybė taip pat yra svarbiausias dizaino elementas. Atsižvelgiant į individualius konkretaus istorinio pastato reikalavimus, senoji konstrukcija turi būti išsaugota ir restauruota naudojant šiuolaikinius tinkus. Renkantis iš skirtingų piešinių, stambumo, nudažius mineralinius tinkus ar nupigmentavus pigmentuojamus tinkus - daugybė variačijų, kurios tenkins tiek pastato užsakovą tiek paminklosaugininkus. Galite pasirinkti iš daugybės rankų darbo dizaino ar sukurti savo individualų. Kiekvienas paviršius sukuria savo pojūtį ir išvaizdą.

Smulkūs tinkai yra gamykloje pagaminti, aukštos kokybės, mineraliniai, sausi. Jų ekologiškai nekenksmingi komponentai, tokie kaip baltoji kalkė, baltasis cementas ir aukštos kokybės marmurinis smėlis, yra unikalūs. Šie tinkai yra atsparūs saulės poveikiui ir atsparūs oro sąlygoms. Dėl savo mineralinės sudėties jie pasiekia aukštą vandens garų pralaidumą.

Kaputte Mauer
Atnaujinimas

Pastato fasadas

Fasadų pažeidimai

Platesnę informaciją apie galimus fasado pažeidimus ir jų tvarkymo sprendimus rasite skaitydami čia.

Esamų pastatų sprendimai - Fasadai

Reikalavimai

Renovuojamų pastatų išorinės sienos turi būti pritaikytos prie galiojančių teisinių reikalavimų.

Ziegelmauer

Pagrindas

Senos sienų statybinės medžiagos, kurios yra naudojamos kaip tinkoo pagrindas, turi būti kruopščiai ištirtos prieš dengiant naujus tinkus.

Hand mit Kelle verputzt eine Wand

Tinkavimas

Išorinių sienų atnaujinimui siūlomos įvairios tinkavimo sistemos.