KREISEL

1995 m. KREISEL VILNIUS pradėjo savo veiklą Lietuvoje ir buvo viena pirmųjų, kuri ėmėsi sausųjų statybinių mišinių gamybos. Gamyba pradėta pasinaudojant Vokietijos firmos „Norbert Kreisel GmbH & Co. Qualitäts baustoffe KG“ žiniomis, parama bei kontrole. Jau 28 metus tiekiame šiltinimo sistemą Baltijos šalims, gaminame tinką, klijus, dažus ir kt. produktus. Per dvidešimt aštuonis metus įsitvirtinome Baltijos šalyse, tapom „FIXIT GRUPPE Baustoffe mit System“ grupės nare, o gaminamos produkcijos asortimentas išsiplėtė nuo kelių iki keliasdešimties produktų ir kasmet vis plečiasi. Visa tai leido KREISEL įmonei tapti viena iš Lietuvos statybų sektoriaus lyderių. 

Statybų srityje vienu iš svarbiausių firmos kozirių yra aukščiausios kokybės gaminiai ir paslaugos. Kokybė – tai ne tik visų gaminiams keliamų reikalavimų atitikimas, kokybę liudijančių sertifikatų ir aprobavimo gavimas, bet ir nuolatinis įvairių produktų tikrinimas, laboratorinė bei techninė kontrolė. Aukščiausios kokybės mūsų gaminiai – tai KREISEL firmos vizitinė kortelė.

Pagrindinis mūsų tikslas yra tokio prekės ženklo sukūrimas, kuris asocijuotųsi ne tik su nenuviliančiu aukščiausios kokybės gaminiu, bet ir su puikiu aptarnavimu bei kvalifikuota prekybos atstovų ir techninių patarėjų pagalba klientams. Visa tai leido sukurti KREISEL kokybės politiką.

KREISEL VILNIUS, norėdamas kuo geriau patenkinti savo klientų lūkesčius bei dirbdamas pagal tarptautinius įmonės valdymo standartus, kokybės politiką apibrėžė kaip veiksmų, skirtų kurti bei palaikyti viešąją nuomonę, visumą. KREISEL – PUIKUS PARTNERIS SĖKMINGAM DARBUI. Aukščiau minėtas principas yra realizuojamas, tenkinant klientų lūkesčius bei išlaikant gaminių ir paslaugų kokybę.

Pristatymas

Mūsų Vizija, Misija ir Vertybės

Šie laikai pasižymi didelėmis permainomis. Be nuolatinio organizacijos prisitaikymo ir lankstumo, visų pirma reikalinga įtikinama ir nuosekli įmonės orientacija. Pristatome Kreisel Vilnius misiją, viziją ir vertybes.

Tarptautinis koncernas

FIXIT GRUPPE

69 gamyklų, 18 Europos šalių, apie 2500 darbuotojų, 5 prekės ženklai ir viena filosofija. Pagrindinė FIXIT GRUPPE užduotis – remti visus prekės ženklus ir visų šalių organizacijas.

Atitiktis

Įstatymų ir kitų teisės aktų laikymasis bei elgesys laikantis taisyklių yra viena iš pagrindinių mūsų įmonės vertybių ir principų.