Plytelių klijai

Dėl įvairių pagrindų ir plytelių rūšių labai sunku pasirinkti jiems tinkamus klijus. Plytelės būna: keramika, terakota, klinkeris, akmens masė, natūralus akmuo, stiklo mozaika.

Keraminėms plytelėms geriausia rinktis klijus, pažymėtus C1 klase:
klijai BAUKLEBER 101FLIESENFEST 112 ar kitus.

Porceliano plytelės yra medžiagos, kurių vandens absorbcija yra labai ribota, jų paviršius yra labai lygus. Norint padidinti jų sukibimą, jiems reikalingi klijai, modifikuoti specialiais priedais. Tokie klijai pažymėti C2 simboliu (KREISEL EXPERT linija).

Natūraliam akmeniui geriausia naudoti baltus klijus, kurie sumažins paviršiaus spalvos pasikeitimo riziką, pvz. EXPERT NATURSTEINKLEBER 108.
Balti klijai taip pat bus geras pasirinkimas klijuojant stiklo mozaiką.

Klinkerio plytelėms klijuoti, reikėtų rinktis EXPERT KLINKERKLEBEMÖRTEL 116. Plytelių sudėtyje esantis vulkaninis tiufas (trasas) sumažins tikimybę kalkių išsiskyrimui iš klijų.

Labai dideles plyteles, kurių kraštinė yra didesnė nei 60 cm, geriausia klijuoti ypač elastingais klijais, pažymėtais simboliu S1, pvz. EXPERT SUPERFLEX KLEBER 104.

Esant būtinybei per trumpą laiką atlikti darbus ir ekspluatuoti plytelėmis klotas grindis, reikėtų rinktis greitai kietėjančius plytelių klijaus EXPERT SCHNELLFIX 106. Plytelių tarpus glaistyti ir vaikščioti bus galima jau po 6 valandų po suklijavimo.

Pilną plytelių klijų asortimentą rasite čia

Plytelių tarpus glaistyti rekomenduojame siūlių glaistu FUGA NANOTECH 730 arba epoksidiniu siūlių glasitu FUGA EPOXI 710. Pastarąjį glaistą naudoti patalpoms, kurioms keliami aukšti reikalavimai dėl cheminio atsparumo: komercinės virtuvės, mėsinės, pieninės, chemijos pramonės įmonės, mašinų remonto dirbtuvės, baseinai ir t.t.

Peržiūrėti glaistų spalvas galite čia:

Plytelių siūlių užpildų 730, 731 ir silikono 720 spalvos
pdf
579 KB

Grindų įrengimas ir apdaila

Hidroizoliacija

Hidroizoliacijos vaidina labai svarbų vaidmenį apsaugant statybinius elementus nuo vandens ir drėgmės. Šiame skyriuje sužinokite apie tai plačiau.

Produktai akmeniui ir klinkeriui

Akmeniui ir klinkeriui reikalingi specialūs sprendimai, kurie sumažins spalvos pasikeitimo galimybę ir kalkių išsiskyrimui iš mūro mišinių ar klijų.

Grindų mišiniai

Sužinokite į ką svarbu atkreipti dėmesį įrengiant grindis ir kokį mišinį pasirinkti.