Tinko tipai ir jų ypatybės

Aplinka ir statybų fizika harmonijoje

Statytojai ir architektai kelia didelius reikalavimus spalvai, pastato fizikai ir išorinių sienų struktūrai. Jie taip pat turėtų derėti su bendru pastato architektūriniu stiliumi. Mineraliniai tinko sluoksniai sukuria kapiliarinę sistemą, kai gali greitai sugerti ir pašalinti didelę drėgmę. Štai kodėl dažniausiai naudojami kalkiniai-cementiniai tinkai.

Mineraliniai dekoratyviniai tinkai

Mineralinis tinkas daugiau nei 100 metų puoselėja ilgaamžiškumą ir nesenstantį grožį. Reibeputz 061 ir Kornputz 062 yra gamykloje pagamintas aukštos kokybės mineralinis sausas tinkas. Jos ekologiškai nekenksmingi komponentai, tokie kaip baltoji kalkė, baltasis cementas ir aukštos kokybės marmurinis smėlis, yra unikalūs ir neprilygstami Europoje. Skirtingos struktūros garantuoja išraiškingą ir individualų paviršiaus dizainą. Puikūs tinkai yra atsparūs šviesai ir atsparūs oro sąlygoms. Dėl savo mineralinės sudėties jie pasiekia aukštą difuziją. Paprastas apdorojimas ir geriausias kainos ir kokybės santykis padaro Reibeputz 061 ir Kornputz 062 populiariu ir ekonomišku fasadų ir interjero dizaino elementu.

Šlapieji apdailos tinkai

Namuose visiems paviršiams
Silikono dervos rišiklis turi panašią struktūrą kaip kvarco smėlis. Ši moderni statybinė medžiaga turi mikroporinį paviršių, kuris ypač atstumia vandenį. Silikoninių dervų tinko ir dažų gamybai naudojamos silikono dervos vandeninės emulsijos pavidalu ir derinamos su tinkamomis polimerų dispersijomis.

Gipsiniai-/ Kalkiniai-cementiniai tinkai

Gipsas, kartu su moliu, yra vienas iš seniausių rišiklių, kuriuos naudoja žmonės. Tai yra natūraliai susidariusi uoliena, kuri susidarė kaip nuosėdos isgaravus jūros vandeniui daugiau nei prieš 200 milijonų metų. Gipsiniai tinkai nesitraukia ir turi drėgmę reguliuojantį poveikį. Jie gali būti naudojami tik patalpų viduje.

Kalkiniai-cementiniai tinkai sujungia kalkių ir cemento tinkų privalumus. Tikslingas kalkių papildymas gali papildyti cemento savybes, tokias kaip didelis stiprumas ir ilgalaikis patvarumas. Be fasadų, jie gali būti naudojami ir patalpose, ypač drėgnose patalpose ir laiptinėse, kuriose yra didelė mechaninė apkrova.

Armavimo mišinys

Armavimo mišiniai yra naudojami ant lygaus, kritiško pagrindo, kur tikėtini pagrindo įtrūkimai. Plačiai naudojamas tinkavimas prieš dengiant smulkiagrūdžiu apdailos tinku. Kampai sutvirtinami įstrižu armavimo tinkleliu, o armavimo sluoksnis sutvirtinamas armavimo tinkleliu (kuris turi būti viršutiniame trečdalyje) per visą armavimo plotą.

Paviršiniai ir įstrižieji sutvirtinimai negali patikimai užkirsti kelio plyšių susidarymui, tačiau jie gali sumažinti jo riziką. Ilgaamžiškumą ir įtrūkių neatsiradimą nulems konstrukcijos stabilumas ir sienų "nevaikščiojimas".

Vidinių sienų ir lubų įrengimas/remontas

Freigelegtes Steinmauerwerk in Innenraum integriert

Apdailos variantai

Suremontuotiems kambariams tinko struktūros ir spalvos suteiks naują atmosferą.

 

Mehrfamilienhaus Treppenaufgang

Reikalavimai

Techninis renovavimas daro didelę įtaką esamoms vidaus sienoms ir luboms.

Ziegelmauer

Pagrindas

Senų sienų esama būklė turi būti kruopščiai ištirta prieš dengiant naujus tinkus.

Fensterrahmen mit Schimmel

Iššūkis

Pelėsių naikinimas

Sužinokite, kaip išvengti sienų pelėjimo ir kontroliuoti jį.