Energetinė renovacija su šiltinimo sistemomis

Esamų pastatų renovacija ir modernizavimas visada atliekamas laikantis įstatymais numatytų nuostatų, kylančių iš energijos taupymo reikalavimo, atitinkamų pavyzdinių statybos gairių ir valstybinių statybos reglamentų. Šiandien didžiausias dėmesys skiriamas energetinei renovacijai. Geriausia, jei šildymo sistemų atnaujinimas yra glaudžiai derinamas su stogo, fasado ir langų atnaujinimu.

Šilumos izoliacinės kompozicinės sistemos (ETICS) yra šiluminės izoliacijos fasadų sistemos su šilumos izoliacijos medžiaga (EPS arba MV), kuri yra priklijuojama prie išorinės sienos ir tvirtinama mechaniškai kaiščių pagalba. Termoizoliacinė medžiaga dengiama tiesiogiai iš kelių tinko sluoksnių. ETICS komponentai yra visiškai suderinti tarpusavyje, patikrinti ir patvirtinti vieno gamintojo sistemos komponentai. Kartu su priedais (PVC kampai, nulašėjimo profiliai ir sujungimo bei uždarymo profiliai), jie suteikia saugumą montuojant sistemas iš vieno gamintojo.

Planuojant fasadus su ETICS, reikia tiksliai apibrėžti esminius išorinės sienos konstrukcijos parametrus ir sąlygas, tada pasirinkti izoliacijos sistemos tipą. Tik išbandyti ir patvirtinti sistemos komponentai iš vieno šaltinio, kuriuos tiekia atitinkamas sistemos savininkas, garantuoja tinkamą saugumą ir kokybę.

KREISEL šiltinimo sistemos buvo išbandytos ir nuolat tobulinamos. Jos garantuoja aukščiausią sistemos saugumą ir ilgaamžiškumą, aukštą atsparumą smūgiams ir įtrūkimams. Suderinti sistemos komponentai pasižymi optimaliu panaudojimu, gerai apgalvotais išsamiais sprendimais. Šios sistemos buvo išbandytos pagal aukščiausius Europos reikalavimus pagal ETAG 004 direktyvą. Sistemoms išduoti Europos techniniai liudijimai ir CE sertifikatai.

KREISEL fasadų šiltinimo sistemos:
...su putų polistirenu
KREISEL WÄRMEDÄMM-SYSTEM PS-M
KREISEL WÄRMEDÄMM-SYSTEM PS-S
KREISEL WÄRMEDÄMM-SYSTEM PS-SA
KREISEL WÄRMEDÄMM-SYSTEM PS-SISI
KREISEL WÄRMEDÄMM-SYSTEM PS-SO PROTECT
KREISEL WÄRMEDÄMM-SYSTEM PS-BIO

...su mineraline vata
KREISEL WÄRMEDÄMM-SYSTEM MW-M
KREISEL WÄRMEDÄMM-SYSTEM MW-SA
KREISEL WÄRMEDÄMM-SYSTEM MW-SISI
KREISEL WÄRMEDÄMM-SYSTEM MW-SO PROTECT
KREISEL WÄRMEDÄMM-SYSTEM MW-BIO

Šiltinimo sistemos