Grindų mišiniai

Grindys natūraliai yra naudojamos kaip lygus paviršius pastatuose, ant kurių ne tik vaikščioajma, žaidžiama, sėdima, gulima bet ir statomi baldai, ar įrengimai (katilai, gamybinės staklės ir pan.). Tačiau nuo senų senovės grindys ne tik įprastas funkcijas atliekantis elementas, bet ir meninės ar kūrybinės išraiškos priemonė.

Prieš įrenginėjant grindis, visada reikia patikrinti esamo pagrindo būklę. Jei pagrindas laikys būsimas apkrovas, grindys dažnai gali būti klojamos kaip naujame pastate arba klojamos ant tarpinio skiriamojo ar izoliacinio sluoksnio. Tada grindys iškart gali būti naudojamos arba dengiamos apdaila (plytelės, parketas ir t.t.).

Kaip tinkamai paruošti pagrindą, prašome atidžiai perskaityti instrukcijas produktų techninių duomenų lapuose.

KREISEL savo asortimente siūlo trijų tipų mišinius: paklotas/betonas - BETON 440; savaime išsilyginančius cementinius mišinius - FLIESS & BODENSPACHTEL 410 ir FLIESS & BODENSPACHTEL 411; anhidritinį mišinį - ANHYDRIT 400.

Kuomet numatomi darbai pastato išorėje ar patalpų viduje, pavyzdžiui dušuose (kur privalomai formuojami ir nuolydžiai), ar įrengiamos grindys, kurių storis ≥ 20 mm - tinkamas pasirinkimas mišinys BETON 440. Be to, šis mišinys naudojamas ir įvairių elementų įbetonavimui, pvz. tvoros stulpai ar pan.

Idealiam lygumui pasiekti pastatų viduje, derėtų rinktis savaime išsilyginančius cementinius (FLIESS & BODENSPACHTEL 410 ir FLIESS & BODENSPACHTEL 411) ar anhidritinį mišinį (ANHYDRIT 400). Konkretaus, iš šių mišinių, pasirinkimas priklauso nuo norimo išpilti sluoksnio storio.

Šiuolaikinės grindų sistemos sukuria daugiau nei gerą pagrindą. Jie padidina gyvenimo ir darbo kokybę, padidina garso izoliaciją ir sumažina šiluminį laidumą. Jei grindys yra šildomos, jos tolygiai paskirsto iš apačios kylančią temperatūrą.

KREISEL padės apskaičiuoti ir mišinių poreikį Jūsų projektui. Mišinių sąnaudas galite apskaičiuoti spustelėję šią nuorodą.

 

Grindų įrengimas ir apdaila

Hidroizoliacija

Hidroizoliacijos vaidina labai svarbų vaidmenį apsaugant statybinius elementus nuo vandens ir drėgmės. Šiame skyriuje sužinokite apie tai plačiau.

Plytelių klijai

Dėl įvairių pagrindų ir plytelių rūšių labai sunku pasirinkti jiems tinkamus klijus. Susipažinkite su mišinių asortimentu ir pasirinkite tinkamą savo darbams.

Produktai akmeniui ir klinkeriui

Akmeniui ir klinkeriui reikalingi specialūs sprendimai, kurie sumažins spalvos pasikeitimo galimybę ir kalkių išsiskyrimui iš mūro mišinių ar klijų.