Amžinai gražus dizainas

Tinko struktūra

Modeliuojami tinkai kaip ekologiško dizaino elementas kambaryje

Estetinę kambario išvaizdą gali veiksmingai sukurti jo medžiagiškumas. Skirtingos struktūros, atspalviai ir stambumas garantuoja išraiškingą ir individualų paviršiaus dizainą. Dėl savo mineralinės sudėties smulkūs tinkai pasiekia ir didžiausią įmanomą difuzijos atvirumą.

Kuriant interjerą svarbu derinti funkcionalumą su estetika. Aukštos kokybės KREISEL spalvų kolekcija optimaliai palaiko šiuos reikalavimus. Didelis dizaino potencialas reiškia kūrybiškumą ir individualumą. Jie taip pat atitinka visus techninius reikalavimus, yra ekonomiškai prieinami ir yra reguliariai tikrinami. Tai, kad nėra tirpiklių ir plastifikatorių, garantuoja aukštus sveiko „vidinio gyvenimo“ standartus.

Dažai ir dangos

Aukštų sveikatos reikalavimų atitikimas
Priešingai nei praeityje, šiandien gyvenimas, darbas ir net laisvas laikas vyksta daugiausia patalpose. Individualumas ir stilingas dizainas yra kaip niekad svarbūs gerovės ir gyvenimo kokybės veiksniai. Šie aukšti kokybės ir dizaino reikalavimai tenkinami kruopščiai naudojant formą, spalvą ir medžiagą. Aplinkai nekenksmingos statybinės medžiagos yra svarbiausias KREISEL prioritetas. Visos vidaus dangos yra pagamintos iš geriausių ir natūralių žaliavų.
 

Spalvos

Spalvotos sienos sukuria jaukumą

KREISEL spalvų paletė buvo sukurta bėgant metams ir pritaikyta šiuolaikinių pagrindų poreikiams. Šie aspektai, kuriuos galima atsekti visų statybinių medžiagų srityje, yra ypač svarbūs pastatuose. Būtent spalvos suteikia žmogui jausmą, ar jis jaučiasi patogiai, ten kur gyvena, ar dirba.

Ryškios spalvos atrodo draugiškos, sukuria erdvės įspūdį ir padaro kiekvieną kambarį didesnį. Tamsūs atspalviai turi raminantį, apgaubiantį ar ribojantį poveikį, todėl gali perteikti ir saugumo jausmą. Šaltos spalvos sukuria atstumą, yra pasyvios ir sukuria praktiškumo ir funkcionalumo įspūdį. Jie turi raminantį ir gaivinantį poveikį. Šiltos spalvos sukuria artumą ir asmenišką, jaukią atmosferą, turi stimuliuojantį ir aktyvinantį poveikį.

Mehrfamilienhaus Treppenaufgang

Reikalavimai

Techninis renovavimas daro didelę įtaką esamoms vidaus sienoms ir luboms.

Ziegelmauer

Pagrindas

Senų sienų esama būklė turi būti kruopščiai ištirta prieš dengiant naujus tinkus.

Hand mit Kelle verspachtelt Wand

Tinkavimas

Interjero sienų ir lubų atnaujinimui siūlomos įvairios tinko sistemos.

Fensterrahmen mit Schimmel

Iššūkis

Pelėsių naikinimas

Sužinokite, kaip išvengti sienų pelėjimo ir kontroliuoti jį.