Hidroizoliacija

Hidroizoliacijos vaidina labai svarbų vaidmenį apsaugant statybinius elementus nuo vandens ir drėgmės. Labai svarbu pasirinkti tinkamą izoliaciją konkrečiai situacijai ir laikytis montavimo rekomendacijų. Dažniausiai jie atliekami terasose, balkonuose ir vonios kambariuose. Balkonuose ir terasose jie dažniausiai naudojami pagaminti iš cemento ir polimerų komponentų. Šie mišiniai yra laidūs garams ir gerai sukimba tiek su pagrintu, tiek su plyteių klijais. Atsparumas vandeniui yra toks pats kaip bituminės izoliacijos. KREISEL asortimente galima rinktis iš trijų specializuotų produktų: vienkomponenčių DICHTUNGSSCHLÄMME 809DICHTUNGSSCHLÄMME 810 ir dvikomponentės AQUASZCZEL 820. Šios izoliacijos yra lanksčios, galinčios įveikti pagrindo skilimus ir įbrėžimus. Jie yra universalūs, gali būti naudojami ne tik terasose ar balkonuose, bet ir kaip pamatų hidroizoliacija (vertikali ir horizontali), taip pat dėl ​​izoliacijos darbų garų pralaidumo renovuojant paminklus. KREISEL asortimentas papildytas ir skysta hidroizoliacija, pvz., FOLBIT 800.

Grindų įrengimas ir apdaila

Plytelių klijai

Dėl įvairių pagrindų ir plytelių rūšių labai sunku pasirinkti jiems tinkamus klijus. Susipažinkite su mišinių asortimentu ir pasirinkite tinkamą savo darbams.

Produktai akmeniui ir klinkeriui

Akmeniui ir klinkeriui reikalingi specialūs sprendimai, kurie sumažins spalvos pasikeitimo galimybę ir kalkių išsiskyrimui iš mūro mišinių ar klijų.

Grindų mišiniai

Sužinokite į ką svarbu atkreipti dėmesį įrengiant grindis ir kokį mišinį pasirinkti.