Tvarumas -

Tvarumas -

Mūsų filosofija. Mūsų pažadas.

Tvarumas -

Tvarumas -

Mūsų filosofija. Mūsų pažadas.

Tvarumas įmonių socialinės atsakomybės (ĮSA) prasme mūsų laikais yra nepaprastai svarbus. „FIXIT GRUPPE“ yra pasirengusi spręsti šį esminį iššūkį ir prisiimti socialinę atsakomybę. Savo atitinkamas strategijas ir veiksmus deriname su prekių ženklų „FIXIT“, „GREUTOL“, „HASIT“, „KREISEL“ ir „RÖFIX“ valdytojomis. Tai darydami orientuojamės į Jungtinių Tautų „Pasaulinio susitarimo“ gaires ir jo 10 pagrindinių principų bei elgiamės pagal visame pasaulyje pripažįstamus etinius, socialinius ir valdymo kriterijus.

Tvarumas FIXIT GRUPPE

Dėmesio centre - Tvarumas

Įmonių socialinė atsakomybė

FIXIT GRUPPE aktyviai įsipareigoja imtis ekonomiškai protingų ir tvarių veiksmų.

ESG-Kriterijai

Mūsų veiksmų planas

FIXIT GRUPPE vadovaujasi etiniais, socialiniais ir valdymo (ESV) kriterijais kaip įrankiais savo veiklai tvarumo srityje kontroliuoti ir stebėti.

Draugiški klimatui

Mūsų tikslai

FIXIT GRUPPE koncernas jau turi neigiamą šiltnamio efektą sukeliančių dujų balansą, todėl yra draugiškas klimatui. Įgyvendinami konkretūs tikslai siekiant toliau tobulinti ir didinti tvarumą.

Mūsų įmonės, kaip pirmaujančios statybinių medžiagų kūrėjos ir gamintojos Europoje, siūlomos naujoviškos fasadų ir šiltinimo sistemos jau veiksmingai prisideda prie išmetamo anglies dioksido (CO2) mažinimo. Ateityje ir toliau plėsime šį potencialą bei kursime individualizuotus sprendimus, pritaikytus besikeičiančiai paklausai. Šių tikslų padės siekti visos įmonės mastu įgyvendinta skaitmenizacija ir naujų technologijų naudojimas.
Hanswilli Jenke, CEO FIXIT GRUPPE

Iššūkiai

Išorinis aplinkos poveikis

FIXIT GRUPPE suderina savo tvarumo strategiją taip, kad išorinės įtakos, tokias kaip klimato kaita ir tvarumas, būtų sprendžiamos kiek įmanoma konstruktyviau.

Mūsų misija

Šilumos izoliacija yra ateitis!

FIXIT GRUPPE produktai turi didelę socialinę vertę tvarumo srityje. Šilumos izoliacija yra raktas į šiltnamio efektą sukeliančių dujų mažinimą pastatų gyvavimo ciklo metu.

> 90%
šiltnamio efektą sukeliančių išmetamųjų dujų kiekio optimizavimas pakuotės medžiagose

> 30%
tyrimų ir plėtros investicijų į ypač tvarius produktus

Ataskaita

Tvarumo projektai Europoje

Nesvarbu, ar tai būtų nuotolinis darbas, ar elektroninis mobilumas, ar saulės energetika – FIXIT GRUPPE įmonės jau pradėjo daugybę projektų siekdamos optimizuoti tvarumo tikslus.

Mūsų planai

Tvarumo projektai Lietuvoje

Savo veikloje siekiame būti draugiški aplinkai. Susipažinkite su mūsų tvarumo projektais Lietuvoje.

Bukletas apie tvarumą

Sertifikatai ir narystės

Ekologiška ir sveika gyve

naturaplus

Produktai statyboms

Iki šiol „natureplus“ kokybės ženklas buvo suteiktas daugiau nei 600 statybos produktų Europoje ir yra pripažintas visoje Europoje statybos profesionalų, vartotojų ir aplinkosaugos organizacijų.

Planuokite tvariai

Ecobau

Statybinės medžiagos

Tvarus planavimas ir statyba, naujų standartų nustatymas – štai ką reiškia Ecobau. Asociacija jau daugiau nei 20 metų sertifikuoja statybines medžiagas.

Statybų informacine sist.

IBU Institut statyba ir aplinka

EPD deklaracija

IBU yra iniciatyva, skirta statybų pramonės tvarumo koncepcijai. Ji yra laikoma pirmaujančia statybos produktų organizacija Europoje pagal Europos Paskelbtus standartus EN 15804.

Kvalifikacija

Certiquality

Sertifikavimas

Jau daugiau nei 30 m. „Certiquality“ specializuojasi įmonių valdymo sistemų kokybės, aplinkos ir saugos, informacijos saugumo, gaminių sertifikavimo, patikrinimų ir mokymų srityse.

Nepriklausomas& patikimas

Blauer Engel

Aplikosaugos ženklas

„Blue Angel“ yra Vokietijos vyriausybės suteikiamas aplinkosaugos ženklas. Nepriklausomas ir patikimas, jis nustato griežtus aplinkai nekenksmingų produktų ir paslaugų standartus.

Atitikties iniciatyva

BME Verband

Profesinė asociacija

BME yra medžiagų valdymo, pirkimo ir logistikos asociacija - laikoma didžiausia pirkėjų, tiekimo grandinių vadybininkų ir logistų asociacija Europoje.

Tvarumo valdymas

Kontaktai

Susisiekite su mumis! Ką galime patobulinti? Arba tiesiog pasidalykite savo patirtimi ir idėjomis su mumis: kreisel@kreisel.lt arba sustainability@fixit-gruppe.com.