Termo tinkas - efektyvu ir elegantiška

Naudojant termo izoliacinius tinkus, gali būti gaunami besiūliai izoliacijos sluoksniai, kurie lengvai prisitaiko prie visų geometrinių pagrindo formų. Termo izoliacinis tinkas užtikrina vienodą paviršiaus temperatūrą ir, naudojant aukštos kokybės NHL5 kalkes pagal EN 459-1 (KREISEL 520, FIXIT 222 ir RÖFIX CalceClima® Thermo), labai šarminę aplinką.
Tinkuotos sienos lieka atviros difuzijai, todėl natūralus drėgmės balansas susidaro net ir po energetinio atnaujinimo. Šių tinkų panaudojimas suteikia unikalę galimybę išaudoti arhitektūrinių paminklų išvaizdą ir pasiekti dabartinius energijos taupymo standartus.  Termo tinkai turi daugybę pranašumų:


•    šilumos izoliacija
•    nereikia termoizoliacinių plokščių
•    pagrindo apkrovos sumažnimas
•    padidėjusi apsauga nuo įtrūkimų susidarymo
•    labai didelis vandens garų pralaidumas
•    rekomenduojama paminklosaugoje (KREISEL 520, FIXIT 222 ir RÖFIX CalceClima® Thermo)
•    natūralios mineralinės medžiagos (KREISEL 520, FIXIT 222 ir RÖFIX CalceClima® Thermo)
•    galimas didelis sluoksnio storis
•    didelis efektyvumas, našumas
•    tinkami darbui rankiniu ir mašininiu būdų

Sistema

Kiekvieną šilumos izoliacijos sistemą sudaro šilumą izoliuojantis tinkas (termo tinkas), apsauginis izoliacinio tinko sluoksnis ir vandenį atstumiantis viršutinis tinkas. Šių tinkų sluoksnių savybės yra optimaliai suderintos tarpusavyje. Sudarydami bendrą sluoksnį, jie atlieka visas savo izoliacijos funkcijas ir tuo pačiu apsaugo pastatą nuo oro sąlygų ir kitų poveikių. Paviršių padengus pigmentuojamais kalkiniais dažais leidžia sukurti individualią fasado išvaizdą.

Naudokite viduje ir išorėje

Produktai taip pat idealiai tinka naudoti patalpų viduje. Šiandien dauguma namų vis dar praranda daug energijos, ypač langų kraštuose, prie langų rėmų ir pereinant prie sienos. Skirtinga paviršiaus temperatūra taip pat lemia, kad kondensatas susidaro šalčiausiose vietose ir dėl paviršiaus drėgmės gali susidaryti pelėsiai. Termo tinko izoliaciją galima greitai ir lengvai uždėti. Tinkas dedamas tiesiai ant mūro ir nepalieka tarpų, kuriuose galėtų kondensuotis drėgmė. Didelis jo efektyvumas, net esant nedideliam uždėtam sluoksniui, nesumažina erdvės, bet sumažina temperatūros skirtumą. Šio tinko pagalba panaikinamas šalčio tiltas, o tai reiškia tiesioginį šildymo išlaidų sumažinimą.

KREISEL ir RÖFIX termo tinkai

KREISEL ir RÖFIX siūlo keturis skirtingus termo tinkus naujų pastatų fasadams ar renovacijai:

KREISEL 520
RÖFIX FIXIT  222 Aerogel
RÖFIX CalceClima® Thermo
RÖFIX 888

KREISEL 520 cementinis-kalkinis tinkas naudojamas rankiniu būdu pastatų viduje ir išorėje, pasižymintis aukšta šilumos izoliacija. Rekomenduojamas ypač tinkavimui sienoms iš medžiagų, pasižyminčių aukšta šilumos izoliacija (Ytong, Porotherm, keramzitbetonio blokeliai ir kitos). Gali būti dedamas keliais sluoksniais. Tinko šilumos laidumas λD yra <0,12 W / mK.

RÖFIX FIXIT 222 izoliacinis tinkas yra mineralinio didelio efektyvumo izoliacinio tinko sistema, paremta „Aerogel“ technologija. Kaip pirmoji pasaulyje izoliacinio tinko sistema, ji sujungia teigiamas mineralinio kalkinio tinko sistemų savybes su aukštos kokybės izoliacijos sistemos pranašumais. TInkamas naudoti tiek pastato išorėje, tiek viduje. Dėl integruotų aerogelių tinko šilumos laidumas λD yra 0,028 W / mK. Tokiu būdu galima pasiekti tas pačias šilumos izoliacijos savybes, kai sluoksnio storis yra tik keturi centimetrai, kaip ir įprastų izoliacinių tinkų sluoksnių, kurių storis yra apie 14 centimetrų, storis.
Platesnė informacija vokiečių kalba FIXIT puslapyje.

Ekologiška termo tinko sistema RÖFIX CalceClima® Thermo derina teigiamas mineralinio kalkinio tinko sistemų savybes su mineralinės izoliacijos sistemos pranašumais. Medžiaga tinkama naudoti tiek lauke, tiek viduje. Tai ekologiškas, būsto biologinį ir vidaus klimatą reguliuojantis kalkių termoizoliacinis tinkas, skirtas vientisai izoliacijai patalpose ir lauke. Jo šilumos laidumo koeficientas λD = 0,0669 W / mK. Šią medžiagą lengva apdoroti ir ji pasižymi dideliu našumu. Izoliacinis tinkas reguliuoja drėgmę ir taip pat leidžia didelius sluoksnių storius.
Platesnė informacija vokiečių kalba RÖFIX puslapyje.

Mineralinės izoliacijos tinko sistemoje RÖFIX 888  izoliacinis komponentas yra EPS lengvas užpildas. Medžiaga tinkama naudoti tik lauke. Jis purškiamas ant paviršiaus. Besiūlio termo tinko šilumos laidumo koeficientas λD = 0,0628W / mK. Kvėpuojančią medžiagą lengva naudoti ir ji pasižymi dideliu našumu. Izoliacinis tinkas reguliuoja drėgmę ir taip pat leidžia didelius sluoksnių storius.
Platesnė informacija vokiečių kalba RÖFIX puslapyje.

 

Atgal į Šiltinimo sistemos fasadams