Naujų pastatų fasadų šiltinimo sistemos

Sisteminis saugumas


Šilumos izoliacinės kompozicinės sistemos (ETICS) yra šiluminės izoliacijos fasadų sistemos su šilumos izoliacijos medžiaga (EPS arba MV), kuri yra priklijuojama prie išorinės sienos ir tvirtinama mechaniškai kaiščių pagalba. Termoizoliacinė medžiaga dengiama tiesiogiai iš kelių tinko sluoksnių. ETICS komponentai yra visiškai suderinti tarpusavyje, patikrinti ir patvirtinti vieno gamintojo sistemos komponentai. Kartu su priedais (PVC kampai, nulašėjimo profiliai ir sujungimo bei uždarymo profiliai), jie suteikia saugumą montuojant sistemas iš vieno gamintojo. Planuojant fasadus su ETICS, reikia tiksliai apibrėžti esminius išorinės sienos konstrukcijos parametrus ir sąlygas, tada pasirinkti izoliacijos sistemos tipą. Tik išbandyti ir patvirtinti sistemos komponentai iš vieno šaltinio, kuriuos tiekia atitinkamas sistemos savininkas, garantuoja tinkamą saugumą ir kokybę.

KREISEL šiltinimo sistemos buvo išbandytos ir nuolat tobulinamos. Jos garantuoja aukščiausią sistemos saugumą ir ilgaamžiškumą, aukštą atsparumą smūgiams ir įtrūkimams. Suderinti sistemos komponentai pasižymi optimaliu panaudojimu, gerai apgalvotais išsamiais sprendimais. Šios sistemos buvo išbandytos pagal aukščiausius Europos reikalavimus pagal ETAG 004 direktyvą. Sistemoms išduoti Europos techniniai liudijimai ir CE sertifikatai.

Atgal į  Šiltinimo sistemos fasadams

Įrankiai

Įrankis

Tik keli žingsniai

Produktų ieškiklis

Vis dar neaišku, kuris produktas yra tinkamiausias? Greitai raskite geriausią sprendimą naudodami KREISEL produktų ieškiklį.

Įrankis

Paprasta naudoti

Sąnaudų skaičiuoklė

Naudodamiesi KREISEL sąnaudų skaičiuokle, galite sužinoti reikiamą kiekį tik keliais žingsniais.