Amžinai gražus dizainas

Dekoratyviniai tinkai

Paprastas būdas gražiai dekoruoti savo namą

Patinka kaip atrodo kaimynų namas? Rinkitės lietučio (reibeputz) arba samamėlės (kornputz) piešinio pigmentuojamus dekoratyvinius tinkus. Individualumą suteiks norima spalva ar dekoratyvinio tinko stambumas.
Spalvą pasirinksite iš daugiau nei 400 variantų, o dekoratyvinio tinko galimas stambumas (frakcija) yra 1,0, 1,5, 2,0, 3,0 mm.

Rinkitės iš akrilinio, silikatinio, silikon-silikatinio, silikoninio su nano dalelėmis ar bio tinko. Tinko pasirinkimą rekomenduojama rinktis pagal vietą kur stovi namas ir skiriami finansiniai ištekliai.

 


Modeliuojamas dekoratyvinis tinkas suteikia fasadui išskirtinę išvaizdą

Paviršiai yra stipriausias pastatų dizaino elementas. Mineralinis modeliuojamas dekoratyvinis tinkas skirtingos struktūros, spalvos ir uždėtu storiu, sukuria išraiškingą individualų fasadą, kurio nori pastatų savininkai ir architektai. Kiekvienas paviršius sukuria savo pojūtį ir išvaizdą. Galite pasirinkti iš daugybės rankų darbo dizaino ar sukurti savo individualų.
 
Smulkūs tinkai yra gamykloje pagaminti, aukštos kokybės, mineraliniai, sausi. Jų ekologiškai nekenksmingi komponentai, tokie kaip baltoji kalkė, baltasis cementas ir aukštos kokybės marmurinis smėlis, yra unikalūs. Šie tinkai yra atsparūs saulės poveikiui ir atsparūs oro sąlygoms. Dėl savo mineralinės sudėties jie pasiekia aukštą vandens garų pralaidumą.

Dažai ir dangos

Apsauga nuo bet kokio oro

Fasadų apsauga ir estetika sudaro tvarią simbiozę su šiuolaikiniais dažais ir dangomis. Aukštos kokybės fasadiniai dažai suteikia statytojams, architektams ir gamintojams įvairių dizaino sprendimų. Ilgaamžiškumas yra nepaprastai svarbus būsto savininkui, net po daugelio metų dangos turi būti tvirtos, nepažeistos ir nepakitusios spalvos.

Todėl fasadai turi būti patikimai ir visam laikui apsaugoti nuo drėgmės, nešvarumų (mikrobų užkrėtimo) ir teršalų bei atitikti svarbius fizikinius reikalavimus, pvz. difuziškumą ir elastingumą. „KREISEL“ siūlo išbandytas dangas, skirtas įvairiems poreikiams: dažus (akrilinius, silikatinius, silikon-silikatinius, silikoninius nano dalelėmis dažus ar polisilikoninius BIO dažus, kurie pagaminti iš silikono emulsijos ir specialių polimerų ir apsaugoti nuo biologinio užteršimo naudojant BIO-PRUF sistemą) ar hidrofobinė priemonė (mažina vandens įgertį ir riboja nešarumų nusėdimą, biologinės agresijos galimybę).

 

Spalvos

Sukurkite patrauklią objekto išvaižda naudodami KREISEL spalvas

Fasadų išvaizdą daugiausia lemia forma, spalva ir panaudotos medžiagos tekstūra. Spalvų psichologija apibūdina objektyvų, moksliškai įrodytą spalvų poveikį. Puikiai nubrėžti niuansai, rafinuoti deriniai ir metodai pritraukia jus į įdomias dimensijas. Begalinės spalvų variacijos suteikia individualią fasado ir kambario išvaizdą.

Spalva - pajūtis, kurį žmogui formuoja sprecifinė spalvinės regos sistemos organizacija. Dėl savo struktūros žmogaus akis gali atskirti kelis milijonus atskirų spalvų. Tačiau spalvos įspūdis yra labai subjektyvus, todėl ta pati spalva gali atrodyti kitokia skirtingu metu (skirtingame apšvietime) ar skirtingoje aplinkoje.

Renkantis spalvas fasdui, pravartu atkreipti dėmesį į spalvos atspindžio koeficientą. Baltos spalvos koeficientas yra 100%, juodos - 0%, t.y. balta spalva atspindi šviesą, juoda - sugeria.
Šie procentai svarbūs pastato fasado ilgaamžiškumui ir jis neturėtų būti mažesnis nei 25%. Vasaros dienomis, šviečiant saulei, fasadai prie tamsių spalvų gali įkaisti iki 60-80 oC, o naktimis fasado temperatūra gali nukristi iki 10-15 oC. To pasekoje, iškyla grėsmė, jog fasadas suskilinės dėl didelių įtempimų (paviršių plėtimasis/traukimasis skirtingomis temperatūromis). Taip derinant kelias fasado spalvas, derėtų rinktis panašaus atspindžio koeficiento.

 

Außenwand Einflüsse Icon 260x260.png

Reikalavimai

Reikalavimai fasadui yra aukšti. Sužinokite, į ką turėtumėte atsižvelgti įrenginėjant fasadą.

Ziegelmauer wird aufgezogen

Pagrindas

Yra daugybė sienų statymo medžiagų. Sekantiems darbams vykdyti turėtumėte atsižvelgti į esamo pagrindo savybes.

Tinkavimas

Galimos įvairios išorinių sienų tinkavimo sistemos. Čia rasite apžvalgą.