Glaistai plytelių tarpams

EPOXI 710

Epoksidinis plytelių siūlių glaistas 1-10 mm

Dvikomponentis, plytelių tarpų glaistas, pagamintas epoksidinių dervų pagrindu, tinkantis keraminių bei kitų plytelių klijavimui ir siūlių glaistymui. Lengvai naudojamas. Be organinių tirpiklių. Kietėja nesusitraukdamas. Sukietėjęs yra atsparus šalčiui ir vandeniui. Labai atsparus nusitrinimams. Tinka vidaus ir išorės darbams.

Siūlių plotis: nuo 1 iki 10 mm

Paskirtis
Techniniai duomenys
Parametrai
Dokumentai

Ypač rekomenduojama naudoti plytelių tarpų užpildymui ant pagrindų, kuriems keliami labai aukšti cheminio ir mechaninio atsparumo reikalavimai, ypač pramoninėje statyboje (pvz., baseinų, pramoninių virtuvių, dušo kabinų, balkonų, vandens valymo įrengimų, skerdyklų, balinimo, galvanizacijos ir odos perdirbimo įmonių ir pan. statyboje).

Skirtas keraminių plytelių, plokščių, trinkelių iš dekoratyvinės ir statybinės keramikos, akmens masės, klinkerio, betono ir natūralaus akmens klijavimui ir tarpų užpildymui. Galima naudoti ant įvairių pagrindų, tokių kaip: cementiniai grindų išlyginamieji mišiniai, tinkai, betonai, gipskartonio plokštės, metalas, medienos pakaitalų plokštės ir pan.

Naudojimo temperatūra: nuo +10oC iki +25oC

Atsparumas gniuždant: ≥45 MPa

Atsparumas lenkimui: ≥ 30 MPa

Atsparumas temperatūrai: -30 oC iki +90 oC

Cheminis atsparumas: sieros rūgštis 35%, natrio hidroksidas 20%, druskos rūgštis 3%, citrinos rūgštis 10%, pieno rūgštis 5%

Pakuotė:
Kibirėliai po 5 kg, paletėje po 60 vnt.

Laikymas:
12 mėnesių nuo pagaminimo datos, sausomis sąlygomis ir nepažeistose pakuotėse.


Eksploatacinių savybių deklaracija (364,9KB) parsisųsti »
Techninių duomenų lapas (169,4KB) parsisųsti »
Saugos duomenų lapas (329,2KB) parsisųsti »